Red Riding Hood RPG
Добре дошлии !!
Red Riding Hood RPG
Добре дошлии !!
Red Riding Hood RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Red Riding Hood( Администратори)
Валъри
If this was possible... 1-7 Катрин
If this was possible... 7-54
Глоб.Модератор
Зендая Блек
If this was possible... 4-97
Модератори
Кандис
If this was possible... 2-15 Далия Лазар
If this was possible... 10-84
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за нас
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Гласувай за мен в BGTop100.com
Добави в Svejo
Latest topics
» *All my life i been good but now...what the hell*
If this was possible... I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 1:08 pm by Валъри Хейт

» Питър или Хенри
If this was possible... I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 4:19 am by Валъри Хейт

» Remember my name...
If this was possible... I_icon_minitimeПет Май 27, 2011 1:45 am by Катрин <3

» Made by Франко :sun:..
If this was possible... I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 3:26 pm by Хейли Стивънс

» Предложения и Критики
If this was possible... I_icon_minitimeСря Апр 27, 2011 6:34 pm by Christoph

» ...Без име...
If this was possible... I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 11:59 pm by Зендая Блек

» Стената на срама
If this was possible... I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 4:59 pm by Катрин <3

» Малко сълзлива поезийка
If this was possible... I_icon_minitimeНед Апр 10, 2011 9:11 pm by Юри Хирано

» Здрач или TVD
If this was possible... I_icon_minitimeНед Апр 10, 2011 3:28 am by Аналейн Маршъл

Top posters
Валъри
If this was possible... I_vote_lcapIf this was possible... I_voting_barIf this was possible... I_vote_rcap 
Катрин <3
If this was possible... I_vote_lcapIf this was possible... I_voting_barIf this was possible... I_vote_rcap 
Кандис
If this was possible... I_vote_lcapIf this was possible... I_voting_barIf this was possible... I_vote_rcap 
Алисън Милър
If this was possible... I_vote_lcapIf this was possible... I_voting_barIf this was possible... I_vote_rcap 
Адриана
If this was possible... I_vote_lcapIf this was possible... I_voting_barIf this was possible... I_vote_rcap 
Фелисити Джеймс
If this was possible... I_vote_lcapIf this was possible... I_voting_barIf this was possible... I_vote_rcap 
Юри Хирано
If this was possible... I_vote_lcapIf this was possible... I_voting_barIf this was possible... I_vote_rcap 
Маги Форестър
If this was possible... I_vote_lcapIf this was possible... I_voting_barIf this was possible... I_vote_rcap 
Даре мо Най
If this was possible... I_vote_lcapIf this was possible... I_voting_barIf this was possible... I_vote_rcap 
Питър
If this was possible... I_vote_lcapIf this was possible... I_voting_barIf this was possible... I_vote_rcap 
Гласувайте за нас
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Гласувай за мен в BGTop100.com
Добави в Svejo
Face Book
Red Riding Hood RPG

Red Riding Hood RPG

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 18, на Вто Юни 02, 2020 3:16 pm

 

 If this was possible...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Адриана
Жител
Жител
Адриана


Брой мнения : 114
Points : 784
Join date : 07.04.2011

If this was possible... Empty
ПисанеЗаглавие: If this was possible...   If this was possible... I_icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 7:48 pm

Ами аз бях вдъхновена да напиша разказ за това, ако любовта между Деймън и Елена беше възможна. Малко е лигаво... ама за първи път се опитвам, така че не ме съдете !!! :beach:


ГЛАВА 1 - Гледам на нещата по друг, по-различен начин

Събудих се и се чувствах странно. Сякаш една част от мен липсваше...през целият ден бях отнесена и леко тъжна. Реших да отида при Стефан. Стигнах до вратата му и почуках...никой не ми отвори затова влязох вътре. Повиках го по име, но никой не ми отговори. Изведнъж пред мен се оказа Деймън с малката му доволна усмивка. Тогава осъзнах, че вътрешно съм искала да се видя с Деймън, а не със Стефан.
- Здравей Елена... каква неочаквана изненада.
Каза той и ме погледна със сиво-сините си очи. Все така гледайки ме, той леко се приближи към мен.
- Деймън неочаквана изненада? Наистина?
Засмях се и двамата отидохме в хола. За първи път през главата ми минаха мисли, за това колко привлекателен е Деймън.
Спри Елена...овладей се. Той е брат на гаджето ти. Той е ужасния, манипулативен брат на Стефан. Това е Деймън - човекът, който никога не те е привличал по какъвто и да е начин.
Помислих си аз и несъзнателно прехапах устни. Това беше толкова странно. Явно Деймън беше забелязал, този мой жест и отново се усмихна. Пак тази привлекателна усмивка.
- Какво има Елена...?
Попита той и отметна кичур от косата ми. Усетих ръката му минаваща по лицето ми и цялата потреперих. Защо се чувствах така? Никога преди не ми се беше случвало такова нещо. А сега... сега аз усещах нещо към него. След толкова много време, мисля че бях отвърнала по някакъв странен начин на чувствата му.
- Не знам. Аз? Не знам какво ми е.
Скъсих разстоянието между нас и леко долепих устните си до неговите. Отдръпнах се след няколко секунди, бях в шок. Не предполагах, че мога да направя подобно нещо. Бях тръгнала да ставам от дивана...когато Деймън обви ръка около кръста ми и ме притисна до себе си...
- Елена? Сигурна ли си в това? Искаш ли го наистина?
Не казах нищо, просто отново го целунах. Мисля, че това беше достатъчно показателно за това, което искам и за това дали съм сигурна. Вгледах се в очите му и на лицето ми се появи усмивка. Разбрах, че вътрешно винаги съм го искала. Разбрах, че винаги съм го... обичала.
- Искам го...искам теб. Сигурна съм.
Но тогава той се отдръпна. Сякаш това, което правихме беше грешно. Явно наистина беше, но знаех, че и двамата го искаме. Знаех, че той ме желае, желаеше ме от толкова много време. Само не разбирах, защо се отдръпва.
- Какво става Дей? Да не би да съм се заблудила?
Попитах аз учудено и станах от дивана готова да си тръгна. Той ме хвана за ръката и ме придърпа към него.
- Не... не си се заблудила. Искам те, искам те ужасно много. Но, ако те имам, ако те имам сега... какво ще стане после? Какво ще стане със Стефан?
Попита той и ме целуна, страстно и изпепеляващо. Никога не бях целувана така....
Върнете се в началото Go down
Анналин Холанд
Жител
Жител
Анналин Холанд


Брой мнения : 35
Points : 129
Join date : 05.04.2011

If this was possible... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If this was possible...   If this was possible... I_icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 8:00 pm

Охх оцели болното ми място. Деймън И Елена.
Иначе фика е много добър, напомня ми на различни моменти от серила. Просто някак се свързва с него и не е трудно да си представиш. Описала си всичко много добре. Фика ти е много по-хубав от книгитее Very Happy
Ще чакам продължение, ако има де..
Върнете се в началото Go down
http://sin-city-rpg.forum-motion.net/
Адриана
Жител
Жител
Адриана


Брой мнения : 114
Points : 784
Join date : 07.04.2011

If this was possible... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If this was possible...   If this was possible... I_icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 8:00 pm

Оуу мерси... има продължение, но никъде не съм го поствала, защото си мислех, че никой няма да го хареса.
Върнете се в началото Go down
Анналин Холанд
Жител
Жител
Анналин Холанд


Брой мнения : 35
Points : 129
Join date : 05.04.2011

If this was possible... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If this was possible...   If this was possible... I_icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 8:10 pm

Луда ли си? Как може някой да не хареса нещо за Деймън и Елена заедноо??? Wink
Върнете се в началото Go down
http://sin-city-rpg.forum-motion.net/
Катрин <3
Red riding hood
Red riding hood
Катрин <3


Брой мнения : 217
Points : 1741
Join date : 05.04.2011

If this was possible... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If this was possible...   If this was possible... I_icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 8:12 pm

Анналин Холанд написа:
Луда ли си? Как може някой да не хареса нещо за Деймън и Елена заедноо??? Wink

може може (wasntme)

иначе е много добре написано..браво! Smile
Върнете се в началото Go down
Адриана
Жител
Жител
Адриана


Брой мнения : 114
Points : 784
Join date : 07.04.2011

If this was possible... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If this was possible...   If this was possible... I_icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 8:26 pm

ГЛАВА 2 - Това възможно ли е?


Целувката продължи няколко секунди, но ме остави без дъх. Деймън обгърна лицето ми с ръце и прошепна
- Искам те Елена, нямаш си представа колко много.
Вгледах се в сините му очи и сякаш за миг бях в безтегловност. Бяхме само аз и той.
- Прав си Дей, всичко ще се обърка. Аз и Стефан...ние сме заедно, но аз...аз искам само теб.
Сложих ръце пред лицето си и няколко сълзи се стекоха по бузите ми. Той ме прегърна и започна да ме обсипва с целувки, всяка по-страстна от предишната и по-желана. В главата ми минаваха различни мисли - всички те бяха свързани с Деймън и това колко много го желая, но също така мислех и за Стефан, за всичко, което бяхме преживяли.
- Какво ще правим със Стефан?
Отново чух гласа му. Какво наистина щяхме да правим?
- Ще му кажем, просто ще му кажем истината.
Изведнъж Деймън ме бутна на дивана и започна да ме целува страстно. Ръцете му бяха по тялото ми, а устните му докосваха кожата ми. Сякаш когато му казах, че съм готова да призная пред Стефан, Деймън стана още по-сигурен в това, което правим. Още помнех първата ни среща, първият ни допир. Помних как танцувахме на Мис Мистик Фолс. Помнех всичко. Всяка негова дума и всеки негов поглед...
Върнете се в началото Go down
Адриана
Жител
Жител
Адриана


Брой мнения : 114
Points : 784
Join date : 07.04.2011

If this was possible... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If this was possible...   If this was possible... I_icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 8:27 pm

Катрин <3 написа:
Анналин Холанд написа:
Луда ли си? Как може някой да не хареса нещо за Деймън и Елена заедноо??? Wink

може може (wasntme)

иначе е много добре написано..браво! Smile

Мерси за милите думи, а иначе аз харесвам идеята Деймън + Елена, но Елена е твърде скучна за Деймън, затова със Стефан са един за друг.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





If this was possible... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If this was possible...   If this was possible... I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
If this was possible...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Red Riding Hood RPG :: Разсейванеее :: Лично творчество :: FanFictions-
Идете на: